Nejnovější odměny

 • Sleva 35 %

  Slevu uplatníte jedním z těchto způsobů: na e-shopu: Na adrese https://www.xip.cz/cz-texty-40.html klikněte na OBJEDNAT u požadovaných produktů a poté na "Koupit". Pokračujte výběrem dalšího zboží nebo klikněte na Objednat. V horní části vložte slevový...

  0,00 Kč
  Pouze online
 • Sleva 15 %

  Slevu uplatníte takto:Na stránkách https://www.highlife.cz/skolni-potreby/ si vyberte požadované zboží, vložte je do nákupního košíku a do kolonky "slevový kód" zadejte obdržený slevový kód a klikněte na "OK" pro jeho uplatnění. V rámci jedné objednávky je možné objednat více produktů.

  0,00 Kč
  Pouze online

Nejoblíbenější odměny

Pro pohodlnější nakupování se můžete zaregistrovat

Nyní si můžete nechat doručit voucher i SMSkou

Všechny slevy

Popis programu

Vítejte v zákaznickém programu odměn innogy Premium, který je určen všem našim zákazníkům v kategorii domácnost. Najdete zde nabídku atraktivních slev na širokou škálu zboží a služeb renomovaných značek, kterou pro Vás aktualizujeme každý měsíc. Vybírat můžete z oblasti elektroniky, domácích potřeb, sportovního vybavení, wellness zážitků či topné techniky a stavebních hmot vhodných pro rekonstrukci Vašeho domova.

Nebo si objednejte innogy Kartu a získejte 20% slevu na všechny české filmy, jednodenní skipasy do 13 českých skiareálů či zajímavou slevu na dovolenou od cestovních kanceláří NEV-DAMA a CK FISCHER.

NAKUPUJTE S innogy VÝHODNĚ. Všechny Vaše objednávky vyřídíme rychle a zcela ZDARMA.

Vyhrajte voucher v hodnotě 2 000 Kč

Každý měsíc losujeme z vašich objednávek 5x 2 000 Kč