Zpět na výpis

Sleva 20 % na CD, DVD a BLU-RAY nosiče od společnosti Magic Box

Popis odměny

Sleva 20 % na veškeré CD, DVD a BLU-RAY nosiče na www.magicbox.cz.

Z novinek doporučujeme:

Bez vědomí 2DVD
Šestidílné špionážní drama
Píše se rok 1989. Sovětské impérium slábne. Marie a Viktor se po 12 letech vracejí z londýnského exilu do Prahy. Věří, že vítr změn začne brzy vát i tady. Jenže místo toho Viktor záhadně zmizí a Marie najednou stojí před největší výzvou svého života.

Byl jednou jeden vesmír 6DVD (remasterovaná verze)
Další z úspěšných animovaných seriálů od Alberta Barillé "Byl jednou jeden vesmír" nás tentokrát zavede do kosmu. Epizody vesmírné opery jsou pokračujícím tématem celé série a jsou proloženy dalšími díly o prehistorickém člověku, ekologii, nových zdrojích energie a střetneme se dokonce i s tvory z cizích planet...
DVD 1: Planeta Omega, Ještěři, Zelená planeta, V okolí Andromedy / DVD 2: U Kromaňonců, Vzpoura robotů, Planeta mýtů, Dlouhá cesta / DVD 3: Cassiopeia, Zničená planeta, Vesmírní trosečníci, Obři / DVD 4: Inkové, U dinosaurů, Saturnovy prstence, Nevyhnutelná hrozba / DVD 5: Země!, Atlantida, Podivný návrat na Omegu, Odplata robotů, Humanoidi / DVD 6: Nepřátelský svět, Létající město, Velký počítač, Zápas titánů, Nekonečný vesmír.

Byl jednou jeden život 6DVD (remasterovaná verze)
Nejúspěšnější animovaný seriál o lidském těle od francouzského tvůrce Alberta Barillé "Byl jednou jeden život". S našimi kamarády, červenými krvinkami, Vás v našem seriálu provedeme vším, co Vás bude zajímat. Proč máme chřipku a jak ji vyléčíme, proč je krev červená a moc důležitá... to vše a ještě více najdete v této šestidílné edici.
DVD 1: Planeta buněk, Zrození, Tělesná stráž, Kostní dřeň / DVD 2: Krev, Krevní destičky, Srdce, Dýchání / DVD 3: Mozek, Neurony, Oko, Ucho / DVD 4: Kůže, Ústa a zuby, Trávení, Játra / DVD 5: Ledviny, Mízní soustava, Kosti a kostra, Svaly a tuky, Válka s toxiny / DVD 6: Očkování, Hormony, Koloběh života, Obnovy a opravy, A život jde dál.

Štěstí je krásná věc
Výhra balíku peněz v loterii člověku rozhodně změní život. Otázkou je, jak… 
Čenda s Janou nemají v životě na růžích ustláno. Oba jsou nezaměstnaní, Čenda má dluhy všude, kam se podívá, a nejčastější návštěvou u nich je exekutor. To ale změní farářem požehnaný loterijní tiket. Pohádková výhra 176 milionů korun otevírá dvojici dveře do velkého světa neomezených možností. Ale také ke spoustě nových kamarádů, kteří by si z výhry rádi ukrojili pořádný kus. A i když se to některým podaří a vztah téhle dvojice to nabourá, přece jen na konci zjistí, že největší výhrou v životě je láska…

Tenet (3Blu-ray UHD+BD+BD bonus disk)
Film Christophera Nolana režiséra trilogie Temný rytíř, Počátek a Dunkerk
Vyzbrojený jediným slovem, TENET, bojuje hlavní hrdina v temném prostředí mezinárodní špionáže za záchranu celého světa na extrémně komplikované misi, ve které pro časoprostor neplatí pravidla tak, jak je známe.

Trollové: Světové turné (2Blu-ray UHD+BD)
Vydejte se s trollí královnou Poppy, Větvíkem a jejich kamarády na další hudební dobrodružství, které je tentokrát větší a hlasitější než kdykoli předtím! Ve filmu Trollové: Světové turné Poppy a Větvík odhalí, že jejich království je pouze jednou ze šesti hudebních říší, které byly kdysi spojeny v dokonalé harmonii. Má to ale háček - drsná královna Rockových Trollů chce umlčet veškerou ostatní hudbu, aby její kmen mohl vládnout všem. Poppy a Větvík se vydávají na hudbyplné putování a snaží se sjednotit všechny trollí říše dřív, než budou písně v jejich srdcích navždy ztraceny.

Hobit filmová trilogie: Prodloužená a kinová verze (6Blu-ray UHD)
Kolekce obsahuje:

 • Hobit: Neočekávaná cesta - prodloužená a kinová verze (2Blu-ray UHD)
  (The Hobbit: An Unexpected Journey - Theatrical and Extended Versions)
  2012 / Fantasy, Dobrodružný / 351 minut / Nový Zéland, USA
  Obsahuje kinovou a prodlouženou verzi na 2 discích Bilbo Pytlík je spolu s čarodějem Gandalfem a třinácti trpaslíky vedenými Thorinem Pavézou vržen do velkolepého dobrodružství vedoucímu... 
 • Hobit: Šmakova dračí poušť - prodloužená a kinová verze (2Blu-ray UHD)
  (The Hobbit: The Desolation of Smaug - Theatrical and Extended Versions)
  2013 / Fantasy, Dobrodružný / 347 minut / Nový Zéland, USA
  Obsahuje kinovou a prodlouženou verzi na 2 discích
  Bilbo Pytlík a trpaslíci utečou obřím pavoukům a Meddědovi z Mirkwoodu a pak s tajemným mužem zvaným Bard proklouznou do Jezerního města. Nakonec dorazí k Osamělé...
 • Hobit: Bitva pěti armád - prodloužená a kinová verze (2Blu-ray UHD) 
  (The Hobbit: The Battle of the Five Armies - Theatrical and Extended Versions)
  2014 / Fantasy, Dobrodružný / 307 minut / Nový Zéland, USA
  Obsahuje kinovou a prodlouženou verzi na 2 discích
  Trpaslíci z Ereboru se domáhají bohatství svých předků, avšak rozzuří tím strašlivého draka Šmaka. Bilbo Pytlík náhle bojuje o život v bitvě pěti armád. Temnota se stahuje...
Společnost AQS, a.s. - divize Magic Box je jedním z největších distributorů filmů, televizních seriálů a dokumentů na Blu-ray a DVD nosičích.

V současné době zastupuje v České republice a na Slovensku filmová studia Warner Bros, Disney, Paramount Pictures, Marvel, Pixar a snímky nezávislých českých i zahraničních producentů.

Jak čerpat výhodu

Jděte na stránku www.magicbox.cz. Ve spodní části stránky najdete v "Partnerských programech" odkaz innogy Premium.
Po kliknutí na tento odkaz se dostanete k přihlašovacímu formuláři, do kterého zadáte obdržený slevový kód.
Poté máte již všechny ceny CD, DVD a BLU-RAY nosičů v e-shopu automaticky snížené o 20 % a můžete nakupovat.

AQS, a.s. divize Magic Box

20 %

31. 12. 2021

×

Sleva 20 % na CD, DVD a BLU-RAY nosiče od společnosti Magic Box

Společnost AQS, a.s. - divize Magic Box je jedním z největších distributorů filmů, televizních seriálů a dokumentů na Blu-ray a DVD nosičích.

Poslat v SMS

Poslat slevu na mobil

Platnost do:

Do 12/31/2021

Podmínky uplatnění

Jděte na stránku www.magicbox.cz. Ve spodní části stránky najdete v "Partnerských programech" odkaz innogy Premium.
Po kliknutí na tento odkaz se dostanete k přihlašovacímu formuláři, do kterého zadáte obdržený slevový kód.
Poté máte již všechny ceny CD, DVD a BLU-RAY nosičů v e-shopu automaticky snížené o 20 % a můžete nakupovat.

Vyhrajte voucher v hodnotě 2 000 Kč, nebo věcnou výhru (mobilní telefon, tablet, kuchyňský robot...)

Každý měsíc losujeme z vašich objednávek 10x voucher v hodnotě 2 000 Kč a 2 věcné výhry (mobilní telefon, tablet, kuchyňský robot...)

Pravidla soutěže